رفتن به مطلب

بخشش گناه

عرفان مهمان

ارسال های توصیه شده

سلام پیشاپیش عرایضم شرمنده ام من در سن یازده یا نمیدونم در دوازده سالگی بود که یک بار از دوی جهل که نمی‌دانستم لواط چیست و گناه دارد متاسفانه من مفعول واقع شدم و چون خود ارضایی میکردم و گناه برای من نوشته شده هست برای اینکه آبروی مردانگی ام رو از دست دادم و نزد خداوند از مردان واقعی حساب نمیام و شیعه واقعی امام علی علیه السلام محسوب نمیشم و چون لواط گناه بزرگی هست میخوام برای انتقام از خواهر یا مادر او انتقام بگیرم و اون شخص خود پسر عموم دارم دیونه میشم که بر سرم رسوایی اومده چون اون زمان نمیفهمیدم و بعد از چهار پنج سال فهمیدم که چی شده هر کار ثوابی می خوام کنم میگم من که به خاطر اون به جهنم میرم و فکر می‌کنم که لیاقت ازدواج با دختر پاکدامنی رو ندارم و فکر می‌کنم غیرت مردانگی ام رو از دست دادن و هیچ لذتی در مورد دختر به من نمیده که چون آبروم رو از دست دادم خواهش و تمنا میکنم که به تمام سوال من پاسخ کامل بدین

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کارشناس ارشد

سلام علیکم 

این حالت شما واین ناامیدی گناهش از آن فعل قبیح سابق به مراتب بیشتر است ،چرا که ناامیدی از رحمت الهی یعنی کفر به بزرگترین اسماء الهی .لذا این حالت ناامیدی را از خود دور کنید ومطمین باشید این حالت فعلی شما حالت شیطانی است که دنبال ناامید کردن شما از رحمت خداست .

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه

سلام اگه خداوند منو با توبه می‌بخشد پس در مورد این که بی آبرو شدم چیکار کنم نباید از خود اون و خواهر و مادر اون انتقام بگیرم. 

در مورد این چیکار کنم که فکر میکنم چون بی آبرو شدم در مورد دختر از راه ازدواج هیچ لذتی به من نمیده که چون فکر می‌کنم فرقی با اون دختر ندارم آیا این فکر من اشتباه است یا واقعیت فکر می‌کنم خواهش میکنم که راستشو بفرمایین . 

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: محمود-موحدی-فر
لینک به دیدگاه

سلام لطفا در مورد این بفرمایین که اگر خداوند توبه منو می‌پذیرد چون خودش فرموده میبخشم و وعده داده .

پس من در مورد این که کودک بودم و نمیفهمیدم بی غیرت شدم و شرافتم از دست دادم چیکار کنم . 

آیا من لیاقت ازدواج با دختر پاکدامنی رو دارم و از این که پسر هستم هیچ لذتی از دختر به من نمیده چون فکر می‌کنم آبروم رو از دست دادم و فرقی با دختر ندارم .

و در ضمن میدونم کا گناه کبیره هست و شما هم میفرمایین نباید انجام بدم اما پس من چیکار که بر سرم رسوایی اومده نباید انتقام بگیرم از خود وخواهر و مادر اون .خواهش میکنم که سریع تر ودر مورد هر سه سوال من پاسخ کامل بدین .

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: محمود-موحدی-فر
لینک به دیدگاه

• کارشناس احکام

سلام 

فکر اشتباه هست و اعتنا نکند و ازدواج انجام بدهد اشکال ندارد. 

اگر بالغ نبوده و نمیدانسته مرتکب گناه نشده و بر فرض مرتکب گناه شده باشد با توبه مشکل حل می شود. 

ازدواج با دختر پاکدامن منعی ندارد. 

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...