رفتن به مطلب

تبلیغ در اینترنت

احمدرضا مهمان

ارسال های توصیه شده

احمدرضا مهمان

سلام من سوالم در مورد وجوب کفایی تبلیغه

این دور و زمونه سایت بدرد بخوری در رابطه با تبلیغ واسه نو جوونا همچین نیست جز یه سری سایتا که بعضی مراجع زدن(دفتر آل البیت که مال آقای سیستانیه و آقای مکارم و آقای خامنه ای) یا بعضی مذهبیون و لاکن بنا بر دلایلی بازارشون گرم نیست یعنی نوجوون امروزی از این سایتا بیزاره (به جز اندکی از سایتا) آخه جوونا به اینا میگن : بچه مثبت بازی!

آری وضعیت خوب نیست یه سیر تحقیقی ای هم داشتم واقعا وضعیت خرابه یه عده مفسد فی الارض هم دارن نوجوونا رو اول جوونی به مسائل و منکرات جنسی میکشونن

حالا من چند وقت پیش چون خبره اینترنت و تبلیغ و اینا بودم به مقداری یه سایتی زدم و لاکن نمیدونم کارم واجب بوده یا مستحب یا از اونا که رجاء هست

اینم سایتم: غفور ghafour.web1337.net

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کارشناس ارشد

سلام علیکم بله همان طور که فرمودید تبلیغ دین در مقابل هجمه هایی که بر دین وارد است کاری ضروری ولازم است ،اما نکاتی باید مد نظر باشد ،اولا لازم است افرادی که در این حوزه وارد می شوند لازم است تخصص لازم را داشته باشند چرا که به حسب روایات اهل بیت علیهم السلام کسی که تخصصی در کاری ندارد ،فساد او گاهی اوقات بیشتر از اصلاح اوست . پس اولا از نیرو های متخصص استفاده کنید که خدایی نکرده ناخواسته موحب صدمه بر دین نباشید .اینکه از نیت سوال کردید ،لازم نیست شما نیت وجوب یا استحباب داشته باشید که اجر ببرید بلکه همین مقدار که حهت انجام وظیفه ورضای خدا کار را انجام دهید ان شالله ثواب ان را هم بهرمند خواهید شد .

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• اضافه کردن...