رفتن به مطلب

فردی پشیمان مهمان

ارسال های توصیه شده

فردی پشیمان مهمان

سلام. من فردی پاک و درست کار بودم که در کلاس ششم تاثیر هم نشین بد من را با موضوعات استمنا آشنا کرد و من چند مدتی استمنا میکردم.کلاس هفتم و هشتم نیز این کار ها را انجام میدادم و به بعضی از هم کلاسی هایم که خودشان هم این را میدانستند مطالب را میگفتم ولی بیشتر آنها من را در راه بد قرار میداند، آیا هرچه به علم آنها در موضاعات بد اضافه میشد به گناه من اضافه میشد یا اینکه چون آنها بیشتر من را گول میزدند بر من دیگر گناهی نیست اگر بر من گناهی است لطفا راه رهایی را هم برای رهایی بگویید. در ضمن من الان به لطف خدا غسل هم کردم و این کار را با پشیمانی زیاد ترک کردم

وضعیت: پاسخ‌داده‌شده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کارشناس ارشد

سلام علیکم خدا را شاکر باشید که نسبت به گناهان گذشته شما را هدایت کرد و متوجه اشتباه خود شدید . حقیقت توبه در کلام اهلبیت همین پشیمانی جدی نسبت به گناه است . همینکه شما پشیمانی از گذشته خود توبه است اما برای پذیرفته شدن آن نکاتی را توجه کنید ، اگر امکان دارد گذشته را جبران کنید ، در مقابل که عده ای را گمراه کردید سعی کنید کارها ی نیک خوب انجام دهید گاهی با دعا .گریه واشک از خدا بخواهید گذشته شما را پاک کند ، آن شالله مشمول لطف و رحمت الهی قرار میگیرید .

وضعیت: تأییدشده توسط: ترنجیان
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مهدی پور عنوان را به توبه و جبران گذشته تغییر داد

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • اضافه کردن...